372920-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na bezpiecznym i punktualnym dowozie uczniów z terenu miasta i gminy Grodzisk Wielkopolski do szkół oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2025/2026.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026
BeschreibungDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Grodzisk Wielkopolski wraz z opieką zapewnioną przez Wykonawcę w komunikacji zamkniętej do: - Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku, - Zespołu Szkół Specjalnych w Kościanie.
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelDowóz i odwóz uczniów do szkół podstawowych w roku szkolnym 2025/2026
BeschreibungDowóz i odwóz uczniów do szkół podstawowych z terenu Gminy Grodzisk Wielkopolski wraz z opieką zapewnioną przez Wykonawcę w komunikacji zamkniętej.