See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P.26.2026 Zakup i dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla nowo budowanego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym realizowana w ramach zadania p.n. „Rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym oraz budowa dróg wewnętrznych”
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla nowo budowanego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym realizowana w ramach zadania p.n. „Rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym oraz budowa dróg wewnętrznych”
Vorherige Bekanntmachung: 224604-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w postępowaniu na zakup i dostawę sprzętu medycznego oraz wyposażenia dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego jest uzasadnione koniecznością terminowej realizacji i rozliczenia projektu do dnia 30.06.2026 r. Z uwagi na końcowy termin rozliczenia, maksymalny realny termin realizacji zamówienia może przypadać nie później niż na 26.06.2026 r., co pozostawia bardzo ograniczony czas na odbiory oraz czynności rozliczeniowe. Jednocześnie specyfika zamówienia – obejmującego dostawę, montaż i uruchomienie specjalistycznego sprzętu medycznego – wiąże się z ryzykiem wydłużonych terminów dostaw, co może powodować trudności po stronie wykonawców w dotrzymaniu terminu realizacji. Skrócenie terminu składania ofert umożliwi wcześniejsze wyłonienie wykonawcy, a tym samym zwiększy prawdopodobieństwo terminowej realizacji zamówienia i ograniczy ryzyko niedotrzymania terminu rozliczenia projektu, co leży w interesie publicznym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996110 Zerkleinerungsmaschinen für die Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Stół operacyjny z regulacją
Beschreibung: Część nr 1 - Stół operacyjny z regulacją
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Tomograf cyfrowy stomatologiczny
Beschreibung: Część nr 2 - Tomograf cyfrowy stomatologiczny
Haupteinstufung (cpv): 33111500 Dentalröntgenausstattung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Wideokolonoskop
Beschreibung: Część nr 3 - Wideokolonoskop
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Wideogastroskop
Beschreibung: Część nr 4 - Wideogastroskop
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Wyposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Beschreibung: Część nr 5 - Wyposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Macerator do pieluch
Beschreibung: Część nr 6 - Macerator do pieluch
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Analizator parametrów krytycznych typ I
Beschreibung: Część nr 7 - Analizator parametrów krytycznych typ I
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Analizator parametrów krytycznych typ II
Beschreibung: Część nr 8 - Analizator parametrów krytycznych typ II
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Analizator parametrów krytycznych typ III
Beschreibung: Część nr 9 - Analizator parametrów krytycznych typ III
Haupteinstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Tor wizyjny z wyposażeniem
Beschreibung: Część nr 10 - Tor wizyjny z wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Kolumna anestezjologiczna
Beschreibung: Część nr 11 - Kolumna anestezjologiczna
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Lampa operacyjna dwuczaszowa (160 000 lux)
Beschreibung: Część nr 12 - Lampa operacyjna dwuczaszowa (160 000 lux)
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Respirator wysokiej klasy, typ D - na wózku
Beschreibung: Część nr 13 - Respirator wysokiej klasy, typ D - na wózku
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte