372945-2025 - Wettbewerb
Polen – Feldverpflegung – DOSTAWA-INDYWIDUALNA RACJA ŻYWNOŚCIOWA „S-RSL”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA-INDYWIDUALNA RACJA ŻYWNOŚCIOWA „S-RSL”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA-INDYWIDUALNA RACJA ŻYWNOŚCIOWA „S-RSL”, wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne KennungMAT/94/PZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897100 Feldverpflegung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA- INDYWIDUALNA RACJA ŻYWNOŚCIOWA „S-RSL”
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych.