See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu na rozwój opieki kardiologicznej w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu na rozwój opieki kardiologicznej w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o. o.
Vorherige Bekanntmachung: 176996-2026
Interne Kennung: CZMZ/2500/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Aparatu EKG
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aparat USG
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pompy strzykawkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomp strzykawkowych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Holtery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są holtery
Interne Kennung: Część4
Los: LOT-0005
Titel: Próba wysiłkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest próba wysiłkowa
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Kardiomonitor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kardiomonitory
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: RESPIRATOR / LARYNGOSKOP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia respirator / laryngoskop
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Stymulator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stymulator
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Wózki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wózki
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dozowniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dozowników
Interne Kennung: Część 10