372992-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Zakrzówek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Zakrzówek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Zakrzówek. Usługa obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w prowadzonym przez Zamawiającego Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Zakrzówek, ul. Żeromskiego (obok kotłowni opalanej biomasą) oraz dostawę nieodpłatnie pojemników na odpady zmieszane i worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, tj.: frakcji suchej i frakcji zmieszanej. Klasyfikacja rodzajów odpadów: 1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) 2. Opakowania ze szkła (worek zielony) (15 01 07) 3. Papier i tektura (worek niebieski) (20 01 01) 4. Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (worek żółty) (20 01 99) 5. Odpady wielkogabarytowe (20 03 07) 6. Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (15 01 10*)”. 7. Materiały izolacyjne (17 06 04) 8. Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach popiół (20 01 99*/Ex) 9. Odpady ulegające biodegradacji (20 01 08, 20 02 01) 10. Szkło (17 02 02) 11. Odpady budowlane i rozbiórkowe ( 17 01 01) 12. Tworzywa sztuczne (20 01 39) 13. Odzież, Tekstylia (20 02 10, 20 01 11). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Zakrzówek. Usługa obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w prowadzonym przez Zamawiającego Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Zakrzówek, ul. Żeromskiego (obok kotłowni opalanej biomasą) oraz dostawę nieodpłatnie pojemników na odpady zmieszane i worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, tj.: frakcji suchej i frakcji zmieszanej. Klasyfikacja rodzajów odpadów: 1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) 2. Opakowania ze szkła (worek zielony) (15 01 07) 3. Papier i tektura (worek niebieski) (20 01 01) 4. Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (worek żółty) (20 01 99) 5. Odpady wielkogabarytowe (20 03 07) 6. Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (15 01 10*)”. 7. Materiały izolacyjne (17 06 04) 8. Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach popiół (20 01 99*/ Ex) 9. Odpady ulegające biodegradacji (20 01 08, 20 02 01) 10. Szkło (17 02 02) 11. Odpady budowlane i rozbiórkowe ( 17 01 01) 12. Tworzywa sztuczne (20 01 39) 13. Odzież, Tekstylia (20 02 10, 20 01 11) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.