See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów umundurowania – skarpety
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów umundurowania – skarpety. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 3 części: Część 1: Dostawa skarpet przejściowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym – 1900 par; Część 2: Dostawa skarpet do munduru wyjściowego w kolorze oliwkowym – 2600 par; Część 3: Dostawa skarpet zimowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym – 5000 par; 2. Opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części stanowi dokumentacja techniczno-technologiczna dla danego asortymentu stanowiąca Załącznik od 1a do 1c do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia (asortymentu) stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania, i oceny ofert, z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 4 do SWZ - wzór umowy. Minimalny okres gwarancji na każdy asortyment wynosi, co najmniej 12 miesięcy licząc od daty wystawienia faktury, z zastrzeżeniem zapisów rozdziału XVIII SWZ Kryteria oceny ofert. 3. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z Zarządzeniem nr 107 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 sierpnia 2024 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia. 4. Przedmiot zamówienia został opisany następującymi kodami CPV: 18000000-9 Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki; 18100000- Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki 18230000-0 Odzież różna; 18317000-4 Skarpety
Vorherige Bekanntmachung: 158220-2025
Interne Kennung: NH.270.28.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa skarpet przejściowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym
Beschreibung: Część 1: Dostawa skarpet przejściowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym – 1900 par;
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji Umowy oraz w terminach w niej przewidzianych, w przypadku wyczerpania ilości wskazanych w Formularzu ofertowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prawo opcji zostało opisane w projekcie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa skarpet do munduru wyjściowego w kolorze oliwkowym;
Beschreibung: Część 2: Dostawa skarpet do munduru wyjściowego w kolorze oliwkowym – 2600 par;
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa skarpet zimowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym
Beschreibung: Dostawa skarpet zimowych termoaktywnych w kolorze oliwkowym – 5000 par;
Interne Kennung: Część 3