See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 160899-2025
Interne Kennung: PZP/TW/09705/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.