2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop bebording en bebakening Zevenaar
Beschreibung: De opdracht betreft het op afroep leveren van bebording en bebakening. De bebording en bebakening in de overeenkomst is onderverdeeld in de volgende categorieën: • Verkeersborden; • Straatnaamborden; • Afzetpalen en schrikhekken; • Zone- en komportalen; • Verkeersbordpalen; • Bevestigingsmaterialen. De op basis van historie geschatte omvang per jaar bedraagt ca. €85.000,-
Interne Kennung: Z/25/502803
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.