373149-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa systemu Web Application Firewall (WAF)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu Web Application Firewall (WAF)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa systemu ochrony aplikacji webowych oraz API, zwany dalej jako Zaawansowany System WAF (ang. Web Application Firewall) lub System WAF, którego zadaniem będzie wykrywanie i blokowanie ataków celujących w aplikacje webowe oraz ich API, a następnie alarmowanie w wyniku wystąpienia określonych zdarzeń, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungXIV.263.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa systemu ochrony aplikacji webowych oraz API, zwany dalej jako Zaawansowany System WAF (ang. Web Application Firewall) lub System WAF, którego zadaniem będzie wykrywanie i blokowanie ataków celujących w aplikacje webowe oraz ich API, a następnie alarmowanie w wyniku wystąpienia określonych zdarzeń, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Menge1