2. Verfahren
Verfahren
Titel: EBN Cybersecurity Diensten (IT en OT)
Beschreibung: Energie Beheer Nederland nodigt marktpartijen uit om in te schrijven op deze openbare aanbestedingsprocedure voor het leveren van diensten op het gebied van Cybersecurity voor IT en OT toepassingen, inclusief optionele werkzaamheden waaronder pentesten, trainingen, en consultancy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000