See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i prowadzenie stołówek w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) prowadzenie w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie stołówek studenckich; 2) przygotowanie i wydanie posiłków; 3) utrzymanie stref studenckich, w wyznaczonych i ustalonych obiektach; 4) obsługę kasową i fiskalną w wyznaczonych obiektach; 5) utrzymanie obiektów w czystości; 6) zatrudnienie personelu.
Vorherige Bekanntmachung: 314086-2026
Interne Kennung: ACOZ.25.1.24.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken, 55410000 Ausschankdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55512000 Betrieb von Kantinen
5. Los
Los: LOT-0001