See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa tektury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury w podziale na poniższe części: Część A – Tektura formatu 700 mm x 1000 mm. Zamawiana ilość: 450 000 kg Część B – Tektura formatu 610 mm x 500 mm. Zamawiana ilość: 90 000 kg
Vorherige Bekanntmachung: 110675-2026
Interne Kennung: 993200.271.203.2025 - DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne w zakresie w art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - Zakup i dostawa tektury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury Tektura formatu 700 mm x 1000 mm. Zamawiana ilość: 450 000 kg, Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2A do SWZ
Interne Kennung: 993200.271.203.2025-DZP
Los: LOT-0002
Titel: Część B - Zakup i dostawa tektury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury Tektura formatu 610 mm x 500 mm. Zamawiana ilość: 90 000 kg. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2B do SWZ