2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK-KaM – Úklidové a pomocné práce v zařízeních Kolejí a Menz Univerzity Karlovy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění nepravidelných úklidových služeb, služeb pokojské a nepravidelného výkonu pomocných prací v ubytovacích a stravovacích/gastronomických prostorách zadavatele (výpomoc během pracovní neschopnosti a dovolených stálých zaměstnanců KaM UK, v případě konání mimořádných akcí v prostorech UK apod.). Podrobný popis jednotlivých pozic je uveden v textové části zadávací dokumentace.
Interne Kennung: UKKaM/152870/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu § 100 odst. 2 ZZVZ právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem, b) vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, c) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění všech podmínek účasti v rámci této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace, d) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění rámcové dohody na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v rámci této veřejné zakázky. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené v předchozím odstavci pod body a) - d).