2. Verfahren
Verfahren
Titel: „USŁUGA SPRAWOWANIA SERWISU INFORMATYCZNEGO OBEJMUJĄCEGO ADMINISTROWANIE SYSTEMAMI INFORMATYCZNYMI SZPITALA WRAZ Z KOMPLEKSOWYM SERWISEM SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I INFRASTRUKTURY IT W ZAKRESIE ADMINISTROWANIA OPROGRAMOWANIEM APLIKACYJNYM InfoMedica/AMMS” W SZPITALU WIELOSPECJALISTYCZNYM IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Beschreibung: 1. Usługa sprawowania serwisu informatycznego obejmującego administrowanie systemami informatycznymi Szpitala wraz z kompleksowym serwisem sprzętu komputerowego i infrastruktury IT” w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu w zakresie administrowania oprogramowaniem aplikacyjnym InfoMedica/AMMS.. 2. Serwis sprawowany będzie we wszystkich Jednostkach Organizacyjnych Zamawiającego, w tym w obiektach Zamawiającego w Inowrocławiu przy ul. Poznańskiej 97 i Toruńskiej 32 wraz z podstacjami Zakładu Ratownictwa Medycznego w Janikowie, Gniewkowie, Kruszwicy i Złotnikach Kujawskich 3. Zamawiający udostępni Wykonawcy na czas realizacji Umowy pomieszczenia umożliwiające ustawienie 7 stanowisk komputerowych. 4. Warunki udostępnienia pomieszczeń, o których mowa w ust. 3 zostaną określone w odrębnej umowie – Umowie najmu, stanowiącej Załącznik Nr 8 do SWZ. 5. W celu wykonywania niniejszej Umowy Zamawiający zapewni Wykonawcy dostęp do pomieszczeń technicznych takich jak serwerownia, punkty dystrybucyjne i inne, na zasadach przewidzianych w procedurach Zamawiającego. 6. Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 8. Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 72000000-5 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki Nr 2 do SWZ, 10. Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7,8 do SWZ. 11. Gwarancja i rękojmia 1. Wymagany okres gwarancji przedmiotu umowy – min. 24 miesiące 2. Wymagany okres rękojmi – min 24 miesiące.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A. Ogólna charakterystyka infrastruktury Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu 1. Lokalizacje Szpitala – łącznie ok. 1400 użytkowników systemów a. Szpital Wielospecjalistyczny, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław b. Zakład Ratownictwa Medycznego, ul.Toruńska 32, 88-100 Inowrocław wraz z podstacjami (Kruszwica, Janikowo, Gniewkowo, Złotniki Kujawskie) 2. Serwery a. Urządzenia fizyczne– łącznie ok. 20 urządzeń, m.in.: i. Serwery rackowe i wolnostojące ii. MacierzeFujitsu oraz Dell iii. Serwery plików NAS QNAP iv. Serwery plików NAS Synology v. Urządzenia SAN Brocade b. Serwery wirtualne – łącznie ok. 100 maszyn wirtualnych (VMWare / VCenter) c. Systemyserwerowe: i. Linux ii. Microsoft Windows Server d. Systemy bazodanowe: i. Oracle ii. MySQL iii. PostgreSQL iv. Firebird 3. Sieci LAN a. Szafy teleinformatyczne - łącznie 24 sztuki; b. Przełączniki sieciowe - łącznie 75sztuk, m.in.: i. DCN c. JuniperPunkty dostępowe Wi-Fi wraz z kontrolerami – łącznie 200 urządzeń, m.in.: i. DCN d. SieciVLAN z podwójną ścieżką dostępową 4. SieciWAN a. Łącze światłowodowe: i. Łącze światłowodowe 300/300 Mb/s wraz z radiowym backupem 30/30 Mb/s połączone w trybie passiveactive – dostawca Orange [pierwsze łącze] Poznańska 97, 88-100 Inowrocław ii. Łącze światłowodowe 100/100 Mb/s wraz z radiowym backupem 10/10 Mb/s połączone w trybie passiveactive – dostawca Conectio [drugie łącze] Poznańska 97, 88-100 Inowrocław iii. Łącze światłowodowe 50/50 Mb/s – dostawca Orange, lokalizacja Toruńska 32, 88-100 Inowrocław b. Urządzenia UTM:Fortigate + Fortianalizer 5. Stacje robocze a. Łączna liczba ok. 750szt. b. Systemy: i. Microsoft Windows ii. Linux c. Stacje robocze do obsługi analizatorów w laboratorium 6. Urządzenia peryferyjne a. Drukarki- łączna liczba ok. 250 szt., m.in.: i. HP ii. Ricoh iii. OKI iv. Zebra v. Brother vi. Canon b. Urządzenia wielofunkcyjne–łączna liczba ok. 50 szt., m.in.: i. HP ii. Ricoh iii. Brother c. Skanery dokumentacji medycznej Xerrex(integracja z HIS)– łączna liczba ok. 40 szt.: i. Ricoh ii. Fujitsu N7100 d. Urządzenia serwera druku e. Skanery 7. Systemy medyczne a. Systemy HIS: i. Asseco AMMS ii. Asseco Infomedica iii. KSPPS + KSASW b. Systemy PACS: i. Siemens MR Syngovia ii. Philips CardiovascularIntelispace Portal iii. Urządzenia diagnostyki obrazowej DICOM (integracja z systemami HIS / PACS) c. System RIS – Pixel d. Systemy laboratoryjne: i. Serologia – Asseco Infomedica (integracja z AMMS i ERP Infomedica) ii. Analityka – Asseco Infomedica (integracja z AMMS i ERP Infomedica) iii. Mikrobiologia – Asseco Infomedica(integracja z AMMS i ERP Infomedica) e. Repozytorium Elektronicznej Dokumentacji Medycznej – Asseco EDM-AMDX f. System Endobase (integracja z AMMS) g. System Radiance (integracja z AMMS) h. System Biorad i. Systemy Holter j. SystemSpirometria k. Medyczne systemy Intensywnej Terapii - Centralny System Kliniczny CIS l. System Xerrex (integracja z HIS oraz EDM) m. System TOPSOR (integracja z HIS) n. System SWD - System Wspomagania Decyzji (integracja z AMMS) 8. Systemy administracyjne a. SystemyERP: a. Asseco Infomedica b. System elektronicznego obiegu dokumentów, zamówień oraz faktur– SEZAM (integracja z ERP Asseco Infomedica) c. Systemy Płatnik d. Systemy bankowości elektronicznej e. System Help Desk 9. Pozostałe systemy i usługi informatyczne a. Active Directory b. Serwer DNS, DHCP, … c. Systemy monitorowania Zabbix, Grafana d. System NAKIVO e. System LibreNMS f. Oprogramowanie antywirusowe g. System OCS Inventory h. Szpitalny Portal Informacyjny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2027 r.