See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisu i konserwacji agregatów wody lodowej wraz z modułem pompowym, szaf klimatyzacji precyzyjnej, agregatów skraplających wraz ze zdalnymi skraplaczami oraz sprawdzenia szczelności instalacji i urządzeń freonowych w podziale na 3 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i konserwacji w podziale na części: Część 1 – Usługa sprawdzenia szczelności instalacji i urządzeń freonowych, Część 2 – Usługi serwisu i konserwacji agregatów wody lodowej wraz z modułem pompowym, Część 3 - Usługi serwisu i konserwacji szaf klimatyzacji precyzyjnej oraz agregatów skraplających wraz ze zdalnymi skraplaczami.
Vorherige Bekanntmachung: 197886-2026
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usługa sprawdzenia szczelności instalacji i urządzeń freonowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprawdzenia szczelności instalacji i urządzeń freonowych Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej, ul. Poleczki 19, 02-822 Warszawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Usługi serwisu i konserwacji agregatów wody lodowej wraz z modułem pompowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi serwisu i konserwacji agregatów wody lodowej wraz z modułem pompowym w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej, ul. Poleczki 19, 02-822 Warszawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji prawa opcji obejmującego usługę mycia skraplaczy agregatu wody lodowej w cenach wynikających z oferty Wykonawcy, w okresie realizacji umowy. Zamawiający może zlecić usługę mycia skraplaczy 1 raz w każdym roku obowiązywania umowy (maksymalnie 3 usługi).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Usługi serwisu i konserwacji szaf klimatyzacji precyzyjnej oraz agregatów skraplających wraz ze zdalnymi skraplaczami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi serwisu i konserwacji szaf klimatyzacji precyzyjnej oraz agregatów skraplających wraz ze zdalnymi skraplaczami w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej, ul. Poleczki 19, 02-822 Warszawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.