373311-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – WGA-Eigen risicoverzekering conventioneel Stichting Paleis Het Loo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWGA-Eigen risicoverzekering conventioneel Stichting Paleis Het Loo
BeschreibungDe doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een WGA-Eigenrisicoverzekering Conventioneel voor de medewerkers van Stichting Paleis Het Loo kan worden aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelOpdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
BeschreibungOpdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe beoogde ingangsdatum van de WGA-Eigenrisicoverzekering Conventioneel is 1 januari 2027. Het contract dient een looptijd van drie (3) jaar te hebben met einddatum 31 december 2029. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van één keer met 3 jaar of één keer met 1 jaar. De maximale looptijd van de verzekering inclusief stilzwijgende verlengingen is zes (6) jaar.