373343-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia - część III SWZ.
Interne Kennung05/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 1
LosLOT-0002
Titelcz. 2 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 2
LosLOT-0003
Titelcz. 3 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 3
LosLOT-0004
Titelcz. 4 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 4
LosLOT-0005
Titelcz. 5 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 5
LosLOT-0006
Titelcz. 6 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 6
LosLOT-0007
Titelcz. 7 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 7
LosLOT-0008
Titelcz. 8 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 8
LosLOT-0009
Titelcz. 9 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 9
LosLOT-0010
Titelcz. 10 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 10
LosLOT-0011
Titelcz. 11 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 11
LosLOT-0012
Titelcz. 12 dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Sławnie
Interne Kennungcz. 12