2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam MFC Feanwâlden
Beschreibung: De geselecteerde aannemer neemt zitting in het bouwteam en verricht onderstaande werkzaamheden. Na afronding van deze aanbesteding wordt als eerste een bouwteamovereenkomst gesloten met de geselecteerde aannemer. Tijdens de bouwteamfase zijn de bouwteampartners verantwoordelijk voor het integrale Definitief Ontwerp (DO) en Technisch Ontwerp (TO), zie voor de exacte taakverdeling de takenlijst. Hierna dient de aannemer conform de bouwteamovereenkomst een marktconforme definitieve prijsaanbieding is binnen taakstellend budget en prijsvast tot einde werk. Deze prijs is voor het uitvoeren van de werkzaamheden conform het opgestelde bouwkundig ontwerp en conform de vereisten in het PvE en de gegeven projectkaders Van de geselecteerde aannemer wordt verwacht actief bij te dragen om het ontwerp binnen de geraamde bouwkosten te realiseren. Het bouwteam heeft de verantwoordelijkheid om binnen het taakstellend budget het ontwerp te realiseren. Het taakstellend bouwbudget voor het ontwerp is € 12.340.000 mln. exclusief BTW en is gebaseerd op 5.022 m2. Mocht het aantal m2 wijzigen dat wijzigt het taakstellend bouwbudget. De voetbalvereniging heeft de mogelijkheid om een deel van de afwerkingswerkzaamheden zoals vaste inrichting en afwerking van vloeren, wanden of plafond voor hun ruimte zelf uit te voeren. Dit zou bijvoorbeeld kunnen betekenen dat de kantine en/of kleedkamers casco door de aannemer wordt opgeleverd. Het budget voor de aannemer kan hierdoor maximaal € 400.000 lager worden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente heeft de ambitie om een nieuw Multifunctioneel Centrum (MFC) in Feanwâlden te realiseren aan de Ljurkstrjitte 2 9269 NB in Feanwâlden. Het MFC wordt een belangrijke ontmoetingsplek voor inwoners, sporters en leerlingen. Het doel is om een duurzaam en functioneel gebouw te realiseren inclusief volwaardige sporthal. Het MFC Feanwâlden voldoet aan de behoeften van de gebruikers en sluit goed aan op de omgeving conform het raadsbesluit van 8 mei 2025. Het ontwerpteam stelt het integrale schetsontwerp (SO), het voorlopig ontwerp (VO) en definitief ontwerp (DO) op. Het goedgekeurde SO (incl. PVE en ruimtestaat) wordt met de deelnemers aan de offertefase gedeeld. Het goedgekeurde VO vormt het startpunt van de bouwteamfase. Voor de start van deze fase vindt er een verificatieperiode van twee weken plaats. De geselecteerde aannemer voor het bouwteam kan dan het VO bestuderen en er nadere vragen over stellen zodat hij/zij na deze verificatieperiode het VO voldoende geïnformeerd kan aanvaarden. De geselecteerde aannemer neemt zitting in het bouwteam en verricht onderstaande werkzaamheden. Na afronding van deze aanbesteding wordt als eerste een bouwteamovereenkomst gesloten met de geselecteerde aannemer. Tijdens de bouwteamfase zijn de bouwteampartners verantwoordelijk voor het integrale Definitief Ontwerp (DO) en Technisch Ontwerp (TO), zie voor de exacte taakverdeling de takenlijst Van de geselecteerde aannemer wordt verwacht actief bij te dragen om het ontwerp binnen de geraamde bouwkosten te realiseren. Het bouwteam heeft de verantwoordelijkheid om binnen het taakstellend budget het ontwerp te realiseren. Het taakstellend bouwbudget voor het ontwerp is € 12.340.000 mln. exclusief BTW en is gebaseerd op 5.022 m2. Mocht het aantal m2 wijzigen dat wijzigt het taakstellend bouwbudget. De voetbalvereniging heeft de mogelijkheid om een deel van de afwerkingswerkzaamheden zoals vaste inrichting en afwerking van vloeren, wanden of plafond voor hun ruimte zelf uit te voeren. Dit zou bijvoorbeeld kunnen betekenen dat de kantine en/of kleedkamers casco door de aannemer wordt opgeleverd. Het budget voor de aannemer kan hierdoor maximaal € 400.000 lager worden.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212210 Bau von Einzweck-Sportanlagen, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212230 Einbau von Umkleideräumen, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten