37337-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – Údržba a obsluha jam OKD II včetně souvisejících prací v roce 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba a obsluha jam OKD II včetně souvisejících prací v roce 2026
BeschreibungPředmětem plnění je samostatně prováděna, (bez účasti kmenových zaměstnanců), oprava a údržba těžních zařízení vtažných a výdušných jam na lokalitě Sever. Jedná se o denní, týdenní a ostatní prohlídky, údržbu, opravy a výměny výztuže jámy, výstroje jámy a ostatních částí těžních zařízení (např. dopravní nádoby, těžní lana), práce na sanaci jámy, čistění jámy, jiné údržbářské práce (odebírání propadu, klopení propadu, obsluha naráží, prá-ce v plnící stanici, a ve výsypné stanici, čistění žumpovních překopů, klopení kalů, čerpání důlních vod) a ostatní povrchové a důlní práce související s uzavíráním dolu.
Interne KennungJámy II 2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001