See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4). CZĘŚĆ NR 1 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 1 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy, drogi wojewódzkie nr: nr 545 Działdowo –Nidzica-Jedwabno nr 537 Lubawa-Frygnowo - Pawłowo nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 542 Rychnowo-Działdowo nr 604 Droga 7/Węzeł Nidzica Północ-Nidzica-Wielbark CZĘŚĆ NR 2 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4)- Część nr 2 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy, drogi wojewódzkie nr: nr 508 Jedwabno-Wielbark nr 545 Działdowo-Nidzica-Jedwabno nr 598 Olsztyn – Butryny-Zgniłocha nr 604 Droga 7/Węzeł Nidzica Północ-Nidzica-Wielbark nr 660 Droga 527/Olsztyn/Droga 16/Węzeł Pieczewo CZĘŚĆ NR 3 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 3 - teren działania Obwodu Drogowego w Działdowie, drogi wojewódzkie nr: nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 541 Lubawa – Lidzbark-Żuromin-Bieżuń-Sierpc-Tłuchowo-Dobrzyń nad Wisłą nr 542 Rychnowo - Działdowo nr 544 Brodnica – Lidzbark-Działdowo-Mława-Przasnysz-Krasnosielc-Ostrołęka nr 545 Działdowo-Nidzica-Jedwabno CZĘŚĆ NR 4 - Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 4 - teren działania Obwodu Drogowego w Iławie, drogi wojewódzkie nr: nr 515 Malbork-Dzierzgoń-Droga 521/Różnowo nr 520 Prabuty-Kamieniec nr 521 Kwidzyń – Prabuty-Susz-Iława nr 536 Iława-Sampława nr 537 Lubawa-Frygnowo-Pawłowo nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 541 Lubawa – Lidzbark-Żuromin-Bieżuń-Sierpc-Tłuchowo-Dobrzyń nad Wisłą Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 128269-2026
Interne Kennung: ZDW/RDWN/PN-1/2610/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 1 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4). CZĘŚĆ NR 1 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 1 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy, drogi wojewódzkie nr: nr 545 Działdowo –Nidzica-Jedwabno nr 537 Lubawa-Frygnowo - Pawłowo nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 542 Rychnowo-Działdowo nr 604 Droga 7/Węzeł Nidzica Północ-Nidzica-Wielbark Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ. Pełna dokumentacja przetargowa wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia znajduje się na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4)- Część nr 2 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ NR 2 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4)- Część nr 2 - teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy, drogi wojewódzkie nr: nr 508 Jedwabno-Wielbark nr 545 Działdowo-Nidzica-Jedwabno nr 598 Olsztyn – Butryny-Zgniłocha nr 604 Droga 7/Węzeł Nidzica Północ-Nidzica-Wielbark nr 660 Droga 527/Olsztyn/Droga 16/Węzeł Pieczewo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 3 - teren działania Obwodu Drogowego w Działdowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ NR 3 – Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 3 - teren działania Obwodu Drogowego w Działdowie, drogi wojewódzkie nr: nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 541 Lubawa – Lidzbark-Żuromin-Bieżuń-Sierpc-Tłuchowo-Dobrzyń nad Wisłą nr 542 Rychnowo - Działdowo nr 544 Brodnica – Lidzbark-Działdowo-Mława-Przasnysz-Krasnosielc-Ostrołęka nr 545 Działdowo-Nidzica-Jedwabno Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 - Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 4 - teren działania Obwodu Drogowego w Iławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ NR 4 - Koszenie poboczy dróg w administracji RDW Nidzica w 2026 z podziałem na części (4) Część nr 4 - teren działania Obwodu Drogowego w Iławie, drogi wojewódzkie nr: nr 515 Malbork-Dzierzgoń-Droga 521/Różnowo nr 520 Prabuty-Kamieniec nr 521 Kwidzyń – Prabuty-Susz-Iława nr 536 Iława-Sampława nr 537 Lubawa-Frygnowo-Pawłowo nr 538 Radzyń Chełmiński-Łasin-Nowe Miasto Lubawskie-Uzdowo-Rozdroże-Droga 7/Węzeł Nidzica Południe nr 541 Lubawa – Lidzbark-Żuromin-Bieżuń-Sierpc-Tłuchowo-Dobrzyń nad Wisłą Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część Nr 4