2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 10 odpady palne (paliwo alternatywne) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach Sp. z o.o., pod adresem: ul. Przemysłowa 35A, 24 – 200 Bełżyce. Szacunkowa ilość odpadów przeznaczona do zagospodarowania to 4000,00 Mg. Zamawiający zastrzega, że określona ilość odpadów, jest ilością orientacyjną i może ulec zmianie gdzie rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wynikać będzie z zapotrzebowania Zamawiającego. Wykonawca nie może dochodzić żadnych roszczeń z tytułu niezrealizowania w całości bądź w części zadeklarowanej przez Zamawiającego ilości odpadów. Odpady będą przygotowane przez Zamawiającego do odbioru luzem lub w formie zbelowanej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w SWZ.
Interne Kennung: ZO.271.3.2025.ECH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 10 odpady palne (paliwo alternatywne) wytwarzanych w segmencie demontażu odpadów wielkogabarytowych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach Sp. z o.o., pod adresem: ul. Przemysłowa 35A, 24 – 200 Bełżyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Menge: 400 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania do wielkości 5000,00 Mg po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość udzielenia zamówienia w trybie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy w ilości do 4000,00 Mg oraz skorzystania z prawa wznowienia zamówienia na pierwotnych warunkach umownych.