See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup licencji systemu GIS z instalacją wraz z wdrożeniem systemu na serwerach Muzeum oraz z wparciem technicznym na okres 36 miesięcy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji systemu GIS z instalacją wraz z wdrożeniem systemu na serwerach Muzeum oraz z wparciem technicznym na okres 36 miesięcy. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1: Zakup sprzętu serwerowego a) Serwer typu RACK - sztuk 1 b) UPS do serwera - sztuk 1 c) Access Point - sztuk 3. d) Przełącznik sieciowy switch zarządzany - sztuk 3 Część nr 2: Zakup oprogramowania Geograficzne systemy informacyjne - GIS dla projektu pn. www.muzeach 2.0: Zakup licencji systemu GIS z instalacją wraz z wdrożeniem systemu na serwerach Muzeum oraz z wparciem technicznym na okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6a i 6b do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 246541-2026
Interne Kennung: AIB.261.2.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 32420000 Netzausrüstung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Zakup sprzętu serwerowego
Beschreibung: Część nr 1: Zakup sprzętu serwerowego a) Serwer typu RACK - sztuk 1 b) UPS do serwera - sztuk 1 c) Access Point - sztuk 3. d) Przełącznik sieciowy switch zarządzany - sztuk 3 Zadanie realizowane jest w ramach projektu „www.muzeach 2.0” Umowa nr FERC.02.03-IP.01-0004/25-00, w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6a i 6b do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Zakup oprogramowania Geograficzne systemy informacyjne - GIS dla projektu pn. www.muzeach 2.0: Zakup licencji systemu GIS z instalacją wraz z wdrożeniem systemu na serwerach Muzeum oraz z wparciem technicznym na okres 36 miesięcy.
Beschreibung: Część nr 2: Zakup oprogramowania Geograficzne systemy informacyjne - GIS dla projektu pn. www.muzeach 2.0: Zakup licencji systemu GIS z instalacją wraz z wdrożeniem systemu na serwerach Muzeum oraz z wparciem technicznym na okres 36 miesięcy. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „www.muzeach 2.0” Umowa nr FERC.02.03-IP.01-0004/25-00, w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6a i 6b do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung