See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie”
Beschreibung: Zagospodarowanie terenów zielonych wokół budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie
Vorherige Bekanntmachung: 176163-2026
Interne Kennung: DZPZ/2650/27UEPN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001