See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie kompetencji osób wykonujących zawody: asystentki stomatologicznej, elektroradiologa, higienistki stomatologicznej, instruktora terapii uzależnień, optometrysty, ortoptystki, profilaktyka, protetyka słuchu, technika farmaceutycznego, technika masażysty, technika ortopedy, technika sterylizacji medycznej oraz terapeuty zajęciowego (IZM)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 97300-2026
Interne Kennung: CP-24-1114/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 298833.32; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285600
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 298833.32; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285600
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Część nr 7; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 298833.32; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285600
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Część nr 8; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Część nr 16; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 298833.32; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285600
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Część nr 18; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Część nr 19; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Część nr 20; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Część nr 21; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Część nr 24; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Część nr 25; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Część nr 26; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 149416.66; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142800
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część nr 29; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 224124.99; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214200
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Część nr 30; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 149416.66; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142800
Interne Kennung: Część nr 30