2. Verfahren
Verfahren
Titel: D1 0136 Říkovice-Přerov - Opravy komunikací užívaných staveništní dopravou - ZPD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění zpracování projektové dokumentace pro stavbu „D1 0136 Říkovice-Přerov - Opravy komunikací užívaných staveništní dopravou“ v souladu s přílohou č. 1 Smlouvy o poskytování služeb - Specifikace služeb v rámci výkonu majetkové správy stávající silniční sítě a jejím rozvoji.
Interne Kennung: 03PT-006658
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001