2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testu do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń; testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła/choroby błon śluzowych; zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest testu do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń; testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła/choroby błon śluzowych; zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj. Część nr 1 - Dostawa testu immunoenzymatycznego ELISA do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń PRRS, Część nr 2 - Dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD), Część nr 3 - Dostawa zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń CSFV.
Interne Kennung: WIW-AD.272.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa testu immunoenzymatycznego ELISA do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń PRRS.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testu immunoenzymatycznego ELISA do diagnostyki zespołu rozrodczo-oddechowego świń PRRS.
Interne Kennung: WIW-AD.272.28.2026 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do diagnostyki wirusowej biegunki bydła / choroby błon śluzowych (BVD/MD).
Interne Kennung: WIW-AD.272.28.2026 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń CSFV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do diagnostyki klasycznego pomoru świń CSFV.
Interne Kennung: WIW-AD.272.28.2026 - Część nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia w ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres podstawowy” - stanowi zakres podstawowy zamówienia. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres objęty prawem opcji”. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia (minimum 21 dni przed terminem dostawy przedmiotu zamówienia wskazanym w harmonogramie realizacji z zakresu objętego prawem opcji – Załącznik nr 2 do SWZ), kierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamówienia będą określały m.in. ilość, termin, adres dostarczenia oraz numer umowy na podstawie której realizowane jest prawo opcji.