2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb systémové architektury a odborného poradenství ve vybraných oblastech IT
Beschreibung: Předmětem plnění této VZ je poskytování Služby systémové architektury a odborného poradenství ve vybraných oblastech IT pro SFDI na základě smlouvy, která bude uzavřena s jedním Dodavatelem. Smlouva na plnění veřejné zakázky bude uzavřena na dobu neurčitou, do vyčerpání finančního limitu.
Interne Kennung: 11835/SFDI/310183/1676/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72246000 Systemberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této VZ je poskytování Služby systémové architektury a odborného poradenství ve vybraných oblastech IT pro SFDI na základě smlouvy, která bude uzavřena s jedním Dodavatelem. Smlouva na plnění veřejné zakázky bude uzavřena na dobu neurčitou, do vyčerpání finančního limitu. Cenová část nabídky byla podána odděleně od ostatních částí nabídky, a to prostřednictvím k tomu zvlášť určené internetové adresy elektronického nástroje Tender arena, uvedené v zadávací dokumentaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s odst. 10.10 Návrhu smlouvy, mimo jiné, ve znění: "Objednatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, a ve spojení s ustanovením § 222 odst. 2 ZZVZ, změnu závazku ze Smlouvy umožňující navýšení jednotlivých odměn za poskytnuté Služby o výši průměrné roční míry inflace v předchozím roce zveřejněné Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, kdy bude rovna nebo překročí 2 (dva) procentní body".