2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mycí a dezinfekční automaty - 3 ks
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je dodávka Mycích a dezinfekčních automatů - 3 ks pro nemocnici Příbram vč. příslušenství se zárukou za jakost a plnou provozuschopnost min. 24 měsíců Oblastní nemocnici Příbram, a.s. Veřejná zakázka bude zahrnovat instalaci, montáž a uvedení dodaného zařízení do provozu, provedení instruktáže dle příslušného ustanovení zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích (dále jen zákona č. 375/2022). Dodávka, instalace a uvedení zařízení do provozu v sídle zadavatele musí být provedeny v souladu s platnými právními předpisy ČR a normami a dle obecně závazných předpisů a doporučených metodik výrobce. Součástí nabídkové ceny bude provádění PBTK (periodických bezpečnostně technických kontrol) dodávaných přístrojů po dobu 24 měsíců (dle zákona č. 375/2022 Sb.) jakož i revizí (ať už předepsaných výrobcem, tuzemskou servisní organizací nebo právními předpisy) a technická (uživatelská) podpora a záruční servis včetně dodávky všech náhradních dílů. Pokud je pro provedení jakéhokoli dalšího předepsaného testu prováděného dodavatelem vyžadován spotřební materiál, je vždy součástí provedení této kontroly, a proto nemůže být samostatně účtován. Předmět plnění veřejné zakázky je specifikován podrobnou technickou specifikací, jež tvoří přílohu této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 11/2026/OVZ
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001