See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af hospitalssenge til Region Midtjylland
Beschreibung: Den udbudte kontrakt omfatter køb og levering af hospitalssenge til Region Midtjylland. Udbuddet er en samlet kontrakt, hvor der ønskes én leverandør på kontrakten. Kontrakten indgås som en rammeaftale.
Interne Kennung: 1-23-4-72-26-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Der er reservedelsoption, som Tilbudsgiver skal give tilbud på.