373619-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa i wdrożenie przełączników dostępowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie przełączników dostępowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie przełączników dostępowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy (dalej: SOPU) załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 224133-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001