See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čistá, výstavba kanalizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování nové kanalizace v obci Čistá u Mladé Boleslavi vč. čerpací stanice a výtlaku. V obci se nacházejí pouze úseky dešťové kanalizace, které jsou někdy využívány i pro odvod splašků. Nová splašková kanalizace má zajistit co nejkomplexnější odkanalizování splaškových vod do centrální čerpací stanice (ČSOV-1). Odtud budou splaškové odpadní vody přečerpávány výtlakem vedoucím do obce Hrdlořezy. Tam budou napojeny na kanalizační síť a existující kanalizací svedeny do městské čistírny odpadních vod Mladá Boleslav II v Podlázkách. V obci v části „Stránka“ bude zbudována ještě jedna podružná čerpací stanice odpadních vod ČSOV 2, která umožní odkanalizováni přilehlých nemovitostí bez nutnosti hloubit kanalizaci ve skalním terénu do hloubek > 5,5m.
Interne Kennung: 7487
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001