See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów spożywczych - 3 zadania
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów spożywczych- 3 zadania. 1.1. Zamówienie zostało podzielone na 3 części. 2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załącznik 1- Projekt umowy Załącznik 2- Formularz ofertowy Załączniki od nr 3/1 do 3/3- Kalkulacja cenowa – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: DZP-271-2-78/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 - Herbata
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ w szczególności załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3/1.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - Koncentraty, przetwory owocowe i warzywne
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ w szczególności załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3/2.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ w szczególności załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3/3.
Interne Kennung: ZADANIE 3