373682-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Hotels – USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEJ MISJI GOSPODARCZEJ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W DNIACH 16-22 PAŹDZIERNIKA 2026 R. NA TARGI SPOŻYWCZE SIAL 2026 W PARYŻU, REALIZOWANEJ W RAMACH PROJEKTU „ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA BIZNESU”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEJ MISJI GOSPODARCZEJ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W DNIACH 16-22 PAŹDZIERNIKA 2026 R. NA TARGI SPOŻYWCZE SIAL 2026 W PARYŻU, REALIZOWANEJ W RAMACH PROJEKTU „ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA BIZNESU”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego w dniach 16-22 października 2026 r. na targi spożywcze SIAL 2026 w Paryżu, realizowanej w ramach projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Uczestnicy wyjazdowej misji gospodarczej to przedsiębiorcy z branży spożywczo - przetwórczej oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego - łącznie 13 osób. 3. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne misji gospodarczej (bilety lotnicze, transport lądowy, ubezpieczenie), 2) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 3) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia tłumaczenia konsekutywnego oraz opiekuna merytorycznego, 4) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia obsługi medialnej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. 5. Wykonawca ma obowiązek uwzględnić wymogi dotyczące informacji i promocji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wszelkie materiały związane z realizacją misji gospodarczej, w tym materiały informacyjne, promocyjne, listy obecności, powinny być oznakowane zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej projektów finansowanych z Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Wykonawca jest zobowiązany do stosowania we wszystkich materiałach dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia logotypów dostarczonych przez Zamawiającego (RPOWŚ, Województwo Świętokrzyskie, flaga Unii Europejskiej, flaga Polski) oraz stosowania szczegółowych wytycznych dotyczących promocji projektu zawartych na stronie: https://funduszeueswietokrzyskie.pl/poradniki/fundusze-europejskie-dla-swietokrzyskiego-2021-2027/zasady-komunikacji-funduszy-europejskich-dla-swietokrzyskiego-2021-2027 6. Zamawiający informuje, iż nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne KennungOK-III.272.1.58.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,232027,11430d6158cf75ab9d81577511d0e11d.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste, 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego w dniach 16-22 października 2026 r. na targi spożywcze SIAL 2026 w Paryżu, realizowanej w ramach projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Uczestnicy wyjazdowej misji gospodarczej to przedsiębiorcy z branży spożywczo - przetwórczej oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego - łącznie 13 osób. 3. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne misji gospodarczej (bilety lotnicze, transport lądowy, ubezpieczenie), 2) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 3) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia tłumaczenia konsekutywnego oraz opiekuna merytorycznego, 4) obsługa wyjazdowej misji gospodarczej w zakresie zapewnienia obsługi medialnej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. 5. Wykonawca ma obowiązek uwzględnić wymogi dotyczące informacji i promocji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wszelkie materiały związane z realizacją misji gospodarczej, w tym materiały informacyjne, promocyjne, listy obecności, powinny być oznakowane zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej projektów finansowanych z Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Wykonawca jest zobowiązany do stosowania we wszystkich materiałach dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia logotypów dostarczonych przez Zamawiającego (RPOWŚ, Województwo Świętokrzyskie, flaga Unii Europejskiej, flaga Polski) oraz stosowania szczegółowych wytycznych dotyczących promocji projektu zawartych na stronie: https://funduszeueswietokrzyskie.pl/poradniki/fundusze-europejskie-dla-swietokrzyskiego-2021-2027/zasady-komunikacji-funduszy-europejskich-dla-swietokrzyskiego-2021-2027. 6. Zamawiający informuje, iż nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Rozliczenia między zamawiającym i wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.