373685-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Usługa przeprowadzenia badania pn. „Analiza potrzeb w zakresie usługi brokeringu zawodowego”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia badania pn. „Analiza potrzeb w zakresie usługi brokeringu zawodowego”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia badania pn. „Analiza potrzeb w zakresie usługi brokeringu zawodowego”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących zadań merytorycznych: 1) Badanie desk research 2) Metoda heurystyczna - metoda „nowego spojrzenia” 3) Zogniskowany wywiad grupowy (1 FGI) z uczestnikami GRUPY 1 4) Zogniskowane wywiady grupowe (4 FGI) z uczestnikami GRUPY 2 5) Panele eksperckie (2 panele) z uczestnikami GRUPY 3 6) Raport końcowy oraz prezentacja z wynikami zrealizowanego badania. 3. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 15 tygodni od dnia zawarcia umowy, zgodnie z harmonogramem zawartym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OZP/332/84-8/MK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Artykuł 138 ust. 2 pkt 1) Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Do spraw nieuregulowanych w SWZ mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia badania pn. „Analiza potrzeb w zakresie usługi brokeringu zawodowego”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących zadań merytorycznych: 1) Badanie desk research 2) Metoda heurystyczna - metoda „nowego spojrzenia” 3) Zogniskowany wywiad grupowy (1 FGI) z uczestnikami GRUPY 1 4) Zogniskowane wywiady grupowe (4 FGI) z uczestnikami GRUPY 2 5) Panele eksperckie (2 panele) z uczestnikami GRUPY 3 6) Raport końcowy oraz prezentacja z wynikami zrealizowanego badania. 3. Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.