2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdgezondheidszorg
Beschreibung: Het COA is op zoek naar een partij die landelijk de jeugdgezondheidszorg aan Asielzoekers in de leeftijd 0 t/m 17 jaar die verblijven op opvanglocaties die onder verantwoordelijkheid van het COA vallen kan organiseren en leveren. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de documenten 'Uitnodiging tot aanmelden Gezondheidszorg asielzoekers' en 'Uitnodiging tot inschrijven Gezondheidszorg asielzoekers'.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlengen.