See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, zabudowa i uruchomienie zespołu przemienników częstotliwości zasilających i sterujących przenośnikiem taśmowym o numerze kopalnianym G1 dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Janina.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 165321-2026
Interne Kennung: PZP/MNO/00035/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ