373771-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa sprzętu i oprogramowania oraz realizacja usług w ramach zadania pn.: „Wdrożenie cyberbezpieczeństwa IT oraz OT w Zakładzie Gospodarki Komunalno-Mieszkaniowej w Kunowie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania oraz realizacja usług w ramach zadania pn.: „Wdrożenie cyberbezpieczeństwa IT oraz OT w Zakładzie Gospodarki Komunalno-Mieszkaniowej w Kunowie”
BeschreibungPrzedsięwzięcie realizowane w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” przez Zakład Gospodarki Komunalno-Mieszkaniowej w Kunowie w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo - CyberPL” - Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Zamawiający przewiduje udzielenie niniejszego zamówienia z podziałem na 4 części: Część nr 1 pn.: Dostawa sprzętu Część nr 2 pn.: Dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej Część nr 3 pn.: Realizacja usług Część nr 4 pn.: Dostawa agregatu prądotwórczego
Interne KennungZGKM.26.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2026 r. poz. 252) - dalej jako: „Pzp”, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. Pzp. Szacunkowa wartość zamówienia jest równa lub przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32422000 Netzkomponenten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72710000 Lokalnetz, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu
BeschreibungSzczegółowo przedmiot zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego i sposób jego realizacji określają załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 2.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - wzór umowy.
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
LosLOT-0002
TitelDostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej. Szczegółowo przedmiot zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego i sposób jego realizacji określają załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 2.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - wzór umowy.
Interne KennungCzęść nr 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
LosLOT-0003
TitelRealizacja usług
BeschreibungSzczegółowo przedmiot zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego i sposób jego realizacji określają załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 2.3 i 2.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - wzór umowy.
Interne KennungCzęść nr 3 zamówienia
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72710000 Lokalnetz
LosLOT-0004
TitelDostawa agregatu prądotwórczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 1 sztuki agregatu prądotwórczego. Szczegółowo przedmiot zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego i sposób jego realizacji określają załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 2.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia - wzór umowy.
Interne KennungCzęść nr 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen