2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel via een broker
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de werving, (voor)selectie en/of administratieve afhandeling en ondersteuning in het minimaliseren van (arbeids)rechtelijke risico’s rond inhuur van tijdelijk personeel. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan inhuur is inherent dynamisch. De omvang van de opdracht is geraamd op ca. € 6.000.000 (excl. btw) per jaar. Dit bedrag betreft de uurtarieven van de kandidaten inclusief de vaste opslag per uur. De totale omvang (inclusief eventuele verlengingen, waarmee de looptijd op maximaal 4 jaar komt) is geraamd op € 24.000.000 (excl. btw). De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Omgevingsdienst haaglanden heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79610000 Stellenvermittlung, 79621000 Überlassung von Bürokräften, 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de aanbestedingsleidraad.