2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych wraz z uruchomieniem e-usług dla Gminy Skołyszyn, w ramach projektu: „Platforma e-usług publicznych w Gminie Skołyszyn” – część 2
Beschreibung: Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu„Platforma e-usług publicznych w Gminie Skołyszyn” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka / działania FEPK.01.02 Cyfryzacja Numer naboru FEPK.01.02-IZ.00-001/23 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie w Gminie nowych oraz modernizacja istniejących e-usług : 1) eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca - 1 lic. 2) Aplikacja mobilna - 1 lic. 3) Oprogramowanie dziedzinowe - 1 lic. 4) ePracownik - 1 lic. 5) Monitoring środowiska - 1 zestaw. 6) Moduł komunikacji IP - 1 lic. 7) Systemu GIS - 1 lic. 8) Wodomierze - 1306 szt. 9) System eWoda - 1 lic. 10) Strona WWW - 1 lic. 11) Obieg dokumentów - 40 lic. 12) Integracja (Platforma e-usług publicznych) - 320 rbh. 13) Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) - 200 rbh. 14) Digitalizacja zasobów - 400 rbh. 15) Szkolenia TiK typ I - 240 rbh. 16) Szkolenia TiK Typ II - 268 rbh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 291031-2025
Interne Kennung: GPIR.271.5.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 38421100 Wasserzähler, 80500000 Ausbildung, 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Platforma e-usług publicznych w Gminie Skołyszyn” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka / działania FEPK.01.02 Cyfryzacja Numer naboru FEPK.01.02-IZ.00-001/23. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie w Gminie nowych oraz modernizacja istniejących e-usług : 1) eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca - 1 lic. 2) Aplikacja mobilna - 1 lic. 3) Oprogramowanie dziedzinowe - 1 lic. 4) ePracownik - 1 lic. 5) Monitoring środowiska - 1 zestaw. 6) Moduł komunikacji IP - 1 lic. 7) Systemu GIS - 1 lic. 8) Wodomierze - 1306 szt. 9) System eWoda - 1 lic. 10) Strona WWW - 1 lic. 11) Obieg dokumentów - 40 lic. 12) Integracja (Platforma e-usług publicznych) - 320 rbh. 13) Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) - 200 rbh. 14) Digitalizacja zasobów - 400 rbh. 15) Szkolenia TiK typ I - 240 rbh. 16) Szkolenia TiK Typ II - 268 rbh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.