373853-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Informationstechnologiedienste – ICT-beheerdiensten ODZOB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelICT-beheerdiensten ODZOB
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het borgen van een kwalitatief hoogwaardig, toekomstbestendig en efficiënt ICT-beheer, waarbij duidelijke verantwoordelijkheden zijn belegd en tegelijkertijd de samenhang binnen het ICT-landschap behouden blijft. De aanbestedende dienst streeft naar een inrichting waarbij het technisch beheer van de ICT-omgeving op een professionele en stabiele wijze wordt uitgevoerd, terwijl de organisatie zelf de regie houdt over beleid, prioriteiten en leveranciers.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000