373885-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2026/2027 - numer postępowania: 35/ZP/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2026/2027 - numer postępowania: 35/ZP/26
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Warszawie na terenie Dzielnicy Wola wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2026/2027 tj. od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Dowóz będzie odbywał się na trasie z domów do szkół/placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i z powrotem, do szkół/ośrodków znajdujących się poza terenem m.st. Warszawy zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027 oraz do placówek, w których odbywają się zajęcia w ramach akcji „Zima/Lato w Mieście” podczas ferii zimowych i wakacji. 2) Trasy przewozu wyszczególnione są w załączniku nr 2 (wykaz dzieci i szkół) do projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej także wzorem umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki oraz sposób świadczenia usług stanowiących przedmiot zamówienia określają: a) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ wraz z załącznikiem nr 2 pn. wykaz dzieci i szkół, b) wzór formularza cenowego, który stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung35/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej w zakresie dowożenia dzieci/uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Warszawie na terenie Dzielnicy Wola wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2026/2027, tj. od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r, na trasie dom – jednostka oświatowa – dom oraz do placówek, w których odbywają się zajęcia w ramach akcji „Zima/Lato w Mieście” podczas ferii zimowych i wakacji. 2) Trasy przewozu wyszczególnione są w załączniku nr 2 (wykaz dzieci i szkół) do projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej także wzorem umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki oraz sposób świadczenia usług stanowiących przedmiot zamówienia określają: a) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ wraz z załącznikiem nr 2 pn. wykaz dzieci i szkół, b) wzór formularza cenowego, który stanowi załącznik nr 13 do SWZ.