2. Verfahren
Verfahren
Titel: ADIS - podpora, údržba a vývoj 2023 - 2027 - Prováděcí smlouva č. 9
Beschreibung: Předmětem prováděcí smlouvy č. 9 je zajištění dalšího vývoje aplikace ADIS v souvislosti s legislativními a procesními změnami v oblasti elektronické evidence tržeb.
Interne Kennung: 2/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72246000 Systemberatung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001