2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infrastruktura pro virtualizaci a ukládání primárních dat
Beschreibung: Předmětem požadovaného plnění je dodávka, instalace, konfigurace, zprovoznění, zpracování dokumentace nastavených hodnot, základní zaškolení administrátorů Zadavatele, zajištění záruky a 5leté technické podpory pro dodané komponenty. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena zejména v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická a servisní specifikace. Další požadavky vztahující se k předmětu plnění včetně požadavků na technickou podporu jsou uvedeny v Příloze č. 3 zadávací dokumentace – Vzor smlouvy.
Interne Kennung: 25062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to za podmínek uvedených v čl. VI Závazného vzoru smlouvy spočívající v inflační doložce pro učení ceny za technickou podporu v 6. roce podpory a následujících.