2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług Security Operations Center (SOC) wraz z uruchomieniem platformy SIEM + SOAR + XDR jako Unified Security Operations Platform (USOP)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Security Operations Center (SOC), obejmujące: - uruchomienie zintegrowanej platformy Security Information and Event Management (SIEM) wraz z Security Orchestration, Automation and Response (SOAR) oraz Extended Detection and Response (XDR) jako Unified Security Operations Platform (USOP); - ciągłe monitorowanie infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego w trybie 24/7/365; - wykrywanie, analizę i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa; - automatyzację procesów reagowania na incydenty; - działania proaktywne w zakresie cyberbezpieczeństwa. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z Prawa Opcji obejmującego następujące usługi dodatkowe: - Testy bezpieczeństwa (penetracyjne) z retestem – maksymalnie 3 testy w okresie Umowy; - Symulowane kampanie phishingowe/testy socjotechniczne – maksymalnie 3 kampanie w okresie Umowy (1 rocznie). 3. Szczegółowo opis zamówienia zawarto w: 1) w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, 2) w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 11 do SWZ. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części. Uzasadnienie powodu znajduje się w Rozdziale 2 SWZ dostępnej pod linkiem: https://gzm.ezamawiajacy.pl/pn/GZM/demand/266001/notice/public/details
Interne Kennung: ZP.270.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72253200 Systemunterstützung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z Prawa Opcji obejmującego następujące usługi dodatkowe: - Testy bezpieczeństwa (penetracyjne) z retestem – maksymalnie 3 testy w okresie Umowy; - Symulowane kampanie phishingowe/testy socjotechniczne – maksymalnie 3 kampanie w okresie Umowy (1 rocznie). Szczegółowe zasady oraz sposób skorzystania z prawa opcji określono w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 11 do SWZ.