See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego i oleju napędowego w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego lekkiego w orientacyjnej ilości 170 m3 i oleju napędowego w orientacyjnej ilości 175 m3 w okresie 12 miesięcy z transportem autocysterną do siedziby zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa oleju opałowego lekkiego.
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego lekkiego zgodnego z aktualną normą PN-C-99024 gatunek L-1 do siedziby Zamawiającego w orientacyjnej ilości 170 m3 w ciągu 12 miesięcy. Dostawa autocysterną do podziemnego zbiornika przy jednorazowej ilości od 5 do 10 m3. Wszelkie koszty dostawy, a w szczególności koszt transportu, ponosi Wykonawca. Olej opałowy będzie wykorzystywany przez Zamawiającego wyłącznie do celów grzewczych w Wytwórni Mas Bitumicznych.
Interne Kennung: Część Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Menge: 170 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa oleju napędowego.
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego zgodnego z aktualną normą PN-EN-590 do siedziby Zamawiającego w orientacyjnej ilości 175 m3 w ciągu 12 miesięcy. Dostawa autocysterną do przenośnego, naziemnego zbiornika. Jednorazowa ilość od 3 do 6 m3. Wszelkie koszty dostawy, a w szczególności koszt transportu, ponosi Wykonawca. Olej napędowy będzie wykorzystywany przez Zamawiającego wyłącznie do napędzania maszyn i pojazdów własnych.
Interne Kennung: Część Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Menge: 175 000 Liter