2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ). 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względu na dostawę jednego pojazdu podział przedmiotowego zamówienia na części jest niemożliwy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający gwarantuje realizację minimum 100% wartości Umowy. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 710726-2025
Interne Kennung: MT.2370.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1