See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open Warmtenet Delft (OWD - Indirecte Warmte Aflever Station (IWAS)
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbesteding is produceren en leveren van circa minimaal 45 en maximaal 100 IWAS installaties, gespecificeerd naar 5 typicals of afgeleide hiervan. Van deze aantallen geeft NetVerder een afnamegarantie van 45 stuks. Optioneel wordt installatie en onderhoud (voor de duur van 15 jaar) uitgevraagd.
Interne Kennung: OWD IWAS NETVERDER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42533000 Teile von Wärmepumpen, 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme, 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik, 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000