2. Verfahren
Verfahren
Titel: Electronic Laboratory Notebook
Beschreibung: Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor de levering, implementatie en support van een Electronic Laboratory Notebook (hierna “ELN”). De doelstelling van deze aanbesteding is om software voor een gebruiksvriendelijk ELN in te kopen waarmee onderzoekers en studenten van de Universiteit Utrecht experimenten en lab resultaten kunnen vastleggen, en gebruikte en opgeslagen middelen (preparaten en samples) kunnen registreren. U kunt tot uiterlijk 29 september 2026, 12.00 uur uw inschrijving indienen via Mercell. Als u uw inschrijving later of op een andere manier indient, dan zijn wij verplicht uw inschrijving terzijde te leggen. Uw inschrijving wordt dan niet beoordeeld en u doet niet meer mee met deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000