See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków – ogólne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących programy leki ogólne, leki gotowe, Środki kontrastowe, Leki p/gruźlicze, Płyny infuzyjne, Leki różne, Leki p/zakrzepowe, Leki przeciwzakaźne, Antybiotyki – ciprofloksacyna, Antybiotyki ceftriaxon, Prednisolonum, Żywienie do apteki szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym opisem:
Interne Kennung: ZP/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Postępowanie zawiera leki, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów, a wartość obowiązującej umowy została wyczerpana. Zamawiający w sposób restrykcyjny podchodzi do zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych związanych z leczeniem swoich pacjentów. Postępowanie ma na celu zabezpieczenie Szpitala w leki do ratowania życia i zdrowia pacjentów
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1 - leki ogólne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia – Leki ogólne zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 389 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2 poz. 1- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia – Amikacinum 500mg/2ml roz.do wstrzyk/infuz.amp.a 2ml
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 1
Menge: 1 300 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 2 poz. 2 - leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia – Ceftazidimum 1g pr.d/sp.roz.d/wstrz.inf fiol.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 2
Menge: 1 500 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 2 poz. 3 - leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia – Imipenum + Cilastatinum 500mg+500mg prosz.do sporz.r-u infuz.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 3
Menge: 60 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 2 poz. 4- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Albuminum humanum 20% 50ml (200mg/ml) roz.do infuz. fiol.a 50ml
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 4
Menge: 150 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 2 poz. 5- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Immunoglobulinum humanum normale ad usum intravenosum
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 5
Menge: 160 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 2 poz. 6- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Filgrastinum 30mln.jm/0,5ml amp-strz roz.do wstrzyk.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 6
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 2 poz. 7- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Pegfilgrastinum 6mg/0,6ml amp-strzyk roz.do wstrzyk
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 7
Menge: 350 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 2 poz. 8- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Netupitantum+palonosetroni h/ch 300mg+0,5mg kaps.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 8
Menge: 50 Stück
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 2 poz. 9- leki gotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Metronidazolum 0,5% (500mg/100ml) roz.do infuz. poj a100ml
Interne Kennung: Zadanie nr 2 poz. 9
Menge: 2 800 Stück
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Środki kontrastowe zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Leki p/gruźlicze zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Płyny infuzyjne zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Leki różne zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Leki p/zakrzepowe (enoxaparin) zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Leki przeciwzakaźne zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Antybiotyki - ciprofloksacyna zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Antybiotyki ceftriaxon zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia -Prednisolonum zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - Żywienie zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik 1.1.
Interne Kennung: Zadanie nr 12