2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów biurowych dla jednostek organizacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów biurowych dla jednostek organizacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości asortymentu opisano w tabeli zawartej w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ). 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w tym terminy, warunki gwarancji, sposób płatności i zaliczki, kary umowne, zmiany umowy, itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony części. Dostawa obejmuje asortyment o jednakowym przeznaczeniu. Istnieje więc możliwość uzyskania zamówienia u jednego Wykonawcy, co nie będzie generować dodatkowych kosztów. Zamówienie jest dostosowane do realizacji przez małych i średnich przedsiębiorców. 5. Dostępność dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 Pzp, dotyczącego dostępności przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych Zamawiający informuje, że zamówienie przeznaczone jest do użytku osób fizycznych, w tym pracowników zamawiającego, lecz brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych dla KWP I KMP/KPP, które są jednakowe dla użytkowników niepełnosprawnych jak i w pełni sprawnych. 6. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 PZP). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pacy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495). 8. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są znani. 9.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 12 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania wartości umowy określonej w § 1ust. 2 PPU (załącznik nr 2 do SWZ), w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi pierwsze. 2. Zamawiający zapewnia złożenie zamówienia na co najmniej 90 % wartości brutto przedmiotu umowy, o której mowa § 1 ust. 2 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Strony ustalają, że wykonanie Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 1 ust 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ), będzie następować sukcesywnie na podstawie złożonego zamówienia cząstkowego w terminie do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia cząstkowego. 4. Zamówienie cząstkowe zostanie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem) lub zostanie złożone telefonicznie. 10. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 11. Zamawiający nie wymaga NZWU. 12. Zam. przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tzw. „procedury odwróconej”. 13. Klauzula informacyjna RODO została zawarta w Rozdziale II SWZ. 14. Wykonawca będzie związany ofertą do dnia: 14-07-2026 r. 15. Zmiany umowy Rozdział XXII SWZ. Informacje dotyczące postępowania. 1. Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 PZP. 4. Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 PZP. 5. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP.
Vorherige Bekanntmachung: 256448-2026
Interne Kennung: PU-2380-013-039-013/2026/AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197220 Büroklammern, 30199230 Briefumschläge, 30192121 Kugelschreiber, 30192150 Datumsstempel, 30192125 Textmarker, 30192130 Bleistifte, 39241000 Messer und Scheren, 39292400 Schreibgeräte, 39292500 Lineale, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów biurowych dla jednostek organizacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości asortymentu opisano w tabeli zawartej w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ). 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w tym terminy, warunki gwarancji, sposób płatności i zaliczki, kary umowne, zmiany umowy, itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony części. Dostawa obejmuje asortyment o jednakowym przeznaczeniu. Istnieje więc możliwość uzyskania zamówienia u jednego Wykonawcy, co nie będzie generować dodatkowych kosztów. Zamówienie jest dostosowane do realizacji przez małych i średnich przedsiębiorców. 5. Dostępność dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 Pzp, dotyczącego dostępności przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych Zamawiający informuje, że zamówienie przeznaczone jest do użytku osób fizycznych, w tym pracowników zamawiającego, lecz brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych dla KWP I KMP/KPP, które są jednakowe dla użytkowników niepełnosprawnych jak i w pełni sprawnych. 6. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 PZP). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pacy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495). 7. Oferty równoważne. Ilekroć w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach, przedmiot zamówienia lub jego część został określony poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, ocen technicznych o których mowa w art. 101 ust. 4 PZP, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeśli mogłoby to prowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, intencją Zamawiającego było przedstawienie „typu” materiału bądź technologii, źródła lub szczególnego procesu. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych jednocześnie wskazując w opisie przedmiotu zamówienia wyrażenie „lub równoważne” oraz kryteria stosowane w celu oceny równoważności. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia należy przyjąć, że określono wymagania minimalne (wzorzec techniczny, jakościowy lub funkcjonalny) i jednocześnie dopuszczono przyjęcie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych opisywanym a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 8. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. ROZDZIAŁ VIII. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. Umowa zostanie zawarta na okres do 12 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania wartości umowy określonej w § 1ust. 2 PPU (załącznik nr 2 do SWZ), w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi pierwsze. 2. Zamawiający zapewnia złożenie zamówienia na co najmniej 90 % wartości brutto przedmiotu umowy, o której mowa § 1 ust. 2 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Strony ustalają, że wykonanie Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 1 ust 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ), będzie następować sukcesywnie na podstawie złożonego zamówienia cząstkowego w terminie do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia cząstkowego. 4. Zamówienie cząstkowe zostanie przesłane Wykonawcy przez Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem) lub zostanie złożone telefonicznie. 5. W ramach umowy Wykonawca zobowiązuje się do: 5.1. dostarczenia na własny koszt i ryzyko zamówionych materiałów, zgodnych z opisem technicznym określonym w załączniku nr 1 do PPU (załącznik nr 2 do SWZ), do magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, przy ul. Sokolniczej 12, 53-676 Wrocław, w miejsce wskazane prze pracownika magazynu KWP we Wrocławiu. 5.2. dostarczenia asortymentu w opakowaniach w stanie nienaruszonym. Na każdym opakowaniu Wykonawca powinien zamieści nazwę asortymentu i dane o ilości zawartego w nim asortymentu, 5.3. za wszelkie szkody, uszkodzenia powstałe podczas transportu odpowiedzialność ponosi wyłącznie Wykonawca, 5.4. odbioru i wymiany w terminie 7 dni roboczych od daty powiadomienia na własny koszt zareklamowanych materiałów na zgodne z wymaganiami określonymi w załączniku nr 1, 5.5. udzielenia 12 miesięcznej gwarancji jakościowej na dostarczone materiały biurowe licząc od daty dostawy, 5.6. stosowania na poszczególny asortyment cen jednostkowych wyszczególnionych w ofercie będącej równocześnie załącznikiem do umowy ws. Zamówienia publicznego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30197220 Büroklammern, 30199230 Briefumschläge, 30192121 Kugelschreiber, 30192150 Datumsstempel, 30192125 Textmarker, 30192130 Bleistifte, 39292400 Schreibgeräte, 39241000 Messer und Scheren, 39292500 Lineale